Elektrický zvedací systém pro interaktivní tabuli

47 399,00 Kč
S DPH

Elektrický zvedací triptych systém s teleskopickým stojanem a křídly, pro interaktivní tabuli a projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností, RAL 9006 bílý hliník

Vyrobeno v Německu

DATSHEET ke stažení 

Počet
Skladem do týdne

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Počet interaktivních tabulí ve třídách v posledních letech neustále roste. Německá firma Conen vyrábí tabule, školní nábytek a nabízí již léta odolné, vysoce kvalitní a spolehlivé systémy pro nastavení výšky. 

Firma Conen nabízí elektricky výškově nastavitelné držáky pro interaktivní tabule a projektory všech značek. 

Centrální, elektricky výškově nastavitelný hliníkový stojan se skládá ze 2 teleskopických sloupů. Motor je integrován.

Výhody elektrického nastavení výšky: Delší životnost drahých lamp a projektoru samotného, protože pohyby jsou vždy kontrolované a plynulé, čímž se chrání Vaše drahé zařízení. Se dvěma tlačítky můžete nastavit interaktivní tabuli pro každého uživatele na ergonomicky dokonalou pracovní výšku. 

Boční magnetická křídla nabízejí další psací a prezentační prostor. Rámy křídel jsou černě eloxované.

VLASTNOSTI:

Výška zdvihu: 50 cm

Barva rámu: RAL 9005 černá

Barva stojanu: RAL 9006 stříbrná

Vyrobeno v Německu

Conen

Parametry

Typ pojezdu
Elektrický